ورود

قابل توجه مشترکین گرامي


جهت استفاده بهتر از خدمات اينترنت لطفاً به موارد زير توجه فرمائيد :
  1. اشتراک اينترنت براي کليه دانشجويان نام کاربري شماره شناسايي و رمز عبور همان رمز ورود به سامانه آموزش (با حروف کوچک) مي‌باشد. لازم به ذکر است در صورت تغییر رمز عبور سامانه آموزش، رمز عبور اینترنت شما تغییر نخواهد کرد.
  2. اشتراک اینترنت اختصاص داده شده برای کلیه اعضاء هیات علمی، کارکنان و دانشجویان محترم از نظر زمانی کاملا رایگان می‌باشد. و اعتبار اولیه رایگان براساس حجم ماهیانه بوده و مازاد بر نیاز آن از طریق همین سامانه قابل خریداری می‌باشد. لازم به ذکر است محدودیتی برای استفاده حجم در روز و ماه نخواهد بود.
  3. ميزان اختصاص حجم رایگان براي کلیه دانشجویان دکتری ماهيانه یک گیگابایت، دانشجویان کارشناسی ارشد پانصد مگابایت و دانشجویان کارشناسی و کاردانی یکصد مگابایت مي‌باشد. (حجم رایگان در نظر گرفته شده در صورت عدم استفاده به ماه بعد منتقل نمی‌شود)
  4. میزان حجم خریداری شده در پنل کاربری ذخیره و میزان حجم باقیمانده به ماه بعد منتقل می‌شود.لازم به توضیح است حجم رایگان اختصاص یافته قابل ذخیره نمیباشد.
  5. امکان تغيير رمز عبور و اطلاع از ميزان حجم باقيمانده از طریق همین سامانه قابل انجام می‌باشد.
  6. میزان حجم اینترنت اختصاص یافته به اساتید و دانشجویان دانشکده پزشکی مطابق با مقررات استفاده اینترنت گروه علوم پزشکی لحاظ میشود.
  7. واگذاری کد کاربری و رمز عبور به دیگران ممنوع می باشد و مسولیت هر گونه سوء استفاده به عهده کاربر می باشد..
  • حوزه مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد